gelsinal.com Yetgin Civata e-ticaret sitesidir.
Toplam Ürün: 0
Ara
Mağaza

Ön Bilgilendirme Formu

SATICI :

Ticari Ünvan: YETGİN CİVATA BAĞLANTI ELEMANLARI İLAÇLAMA HIRDAVAT TARIM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ (Bundan böyle "SATICI" olarak anılacaktır)

Adres: FEVZİ ÇAKMAK MAHALLESİ 10644 SK. KARATAY/KONYA

Telefon: (332) 355 07 07

Faks: (332) 355 93 00

Eposta adresi: [email protected]

ALICI :  (Bundan böyle "ALICI" olarak anılacaktır. )

Adı-Soyadı/Unvanı :

Adresi :

Şehir :

Ülke :

Telefon :

ÖN BİLGİLENDİRME FORMU

Sözleşmeye konu olan siparişe ait ürünler ve/veya hizmetlerin adı, adeti, KDV dahil satış fiyatı, ödeme şekli ve temel nitelikleri aşağıdaki tablodaki gibidir

Ürün/Hizmet Adı

Ürün/Hizmet Adedi

Ürün/Hizmet Birim Fiyat(KDV Dahil))

Toplam KDV Dahil Tutar

 

 

 

 

 

2. TESLİMAT

Sipariş tüketicinin kendisinin seçtiği SATICI ile anlaşmalı kargo şirketi aracılığı ile, ALICI'nın yukarıda belirtilen adresinde elden teslim edilecektir. SATICI, siparişe ait sözleşmenin oluştuğu tarihten 30 gün içerisinde sözleşme konusu ürünün sağlam, eksiksiz, siparişte belirtilen niteliklere uygun ve varsa garanti belgeleri ve kullanım kılavuzları ile teslim edilmesinden sorumludur.

2.a) Olağanüstü durumlar (hava muhalefeti, yoğun trafik, deprem, sel, yangın gibi) söz konusu ise SATICI, 30 günlük süre zarfında teslim edilememesi ile ilgili olarak TÜKETİCİ ile irtibata geçerek haberdar eder. Bu durumda TÜKETİCİ siparişi iptal edebilir, benzer bir ürün sipariş edebilir veya olağanüstü durum sona erene kadar bekleyebilir.

2.b) SATICI sipariş edilen ürünler ve/veya hizmetlerin tedarik edememesi halinde, bu durumu öğrendiği tarihten itibaren üç (3) gün içinde TÜKETİCİ'yi bilgilendirerek sözlü/yazılı onayını almak kaydıyla, başka bir mal/hizmeti tedarik edebilir. TÜKETİCİ onay vermediği hallerde sipariş iptal edilir ve ödemeye ilişkin iade gerçekleştirilir. (Sözleşme feshine ilişkin akdi hükümler uygulanır.)

2.c) Ürünlerin teslimatı anında TÜKETİCİ'nin adresinde bulunmaması ve adresteki kişilerin teslimatı kabul etmemesi durumunda SATICI, bu husustaki edimini yerine getirmiş kabul edilecektir. TÜKETİCİ adreste teslim alacak bir kimsenin olmaması durumunda kargo firması ile irtibata geçip siparişin sevkiyatını takip ve düzenlemek sorumluluğundadır.

3. CAYMA HAKKI

TÜKETİCİ, 14 (ondört) gün içinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşmeden cayma hakkına sahiptir

Cayma hakkı süresi,

3.a.) Hizmet ifasına ilişkin sözleşmelerde sözleşmenin kurulduğu gün başlar.

3.b.) Mal teslimine ilişkin sözleşmelerde ise; tüketicinin veya tüketici tarafından belirlenen üçüncü kişinin malı teslim aldığı gün başlar. Siparişte birden fazla sevkiyat söz konusu ise son teslim edilen parçanın teslim tarihi cayma hakkı için dikkate alınır.

Cayma bildirimi, cayma hakkı süresi içerisinde www.gelsinal.com adresinde yer Hesabım/Siparişlerim bölümünden gerçekleştirilebilir. Cayma hakkı bildirimi halinde TÜKETİCİ tarafından seçilen siparişinin ilk sevkiyatı için kargo firması SATICI tarafından görevlendirilecektir.

Sağlık ve hijyen açısından ilgili mevzuat gereği; havlu, nevresim takımı, çarşaf, yastık, yastık kılıfı, yorgan, yaylı yataklar, klozet takımları, klozet kapakları, klozet fırçaları, kişisel bakım ürünleri, çizme, eldiven, maske gibi ürünlerin koşulsuz iadesi kabul edilememektedir.Bu gibi ürünlerin iadesi ancak ürünlerin ambalajının açılmamış ve/veya ürünün denenmemiş olması koşuluna bağlıdır.

4. GEÇERLİLİK SÜRESİ

İşbu formda yer alan ürün ve/veya hizmete ilişkin olarak TÜKETİCİ'ye sunulan tüm bilgiler ve vaatler kampanya yayın süresi kadar geçerli olup bu günden sonra Satıcı tarafından işbu formda verilen bilgi ve vaatlerle bağlı kalınmadığı ihtar olunur.

5. GEÇERLİLİK

İşbu ön bilgilendirme formu, elektronik ortamda TÜKETİCİ tarafından okunarak kabul edildikten sonra tüketici sözleşmesi kurulması aşamasına geçilecektir.

6. ŞİKAYETLER/İTİRAZLAR ve YETKİLİ MAHKEME

SATICI, şikayete ilişkin konunun ilgili birimler tarafından değerlendirilmesini sağlayarak en kısa sürede çözümlemeye çalışır.

TÜKETİCİ; şikayet ve itirazları konusunda öncelikle aşağıda yer alan kanallardan SATICI ile doğrudan iritbata geçebilir.

TÜKETİCİ yukarıdaki kanalların dışında Gümrük ve Ticaret Bakanlığı tarafından her yıl Aralık ayında belirlenen parasal sınırlar dahilinde tüketicinin mal veya hizmeti satın aldığı veya ikametgahının bulunduğu yerdeki tüketici sorunları hakem heyetine veya tüketici mahkemesine yapabilir.